Akce

 Pondělí 23. dubna 2018 – Přednáška s diskusí: AKTUÁLNÍ SITUACE V BĚLORUSKU, 17.00, budova ÚV KSČM, Politických vězňů 9, Praha 1 - Nové Město, 1. patro, velký sál č. 76.  Úvodní slovo velvyslanec Běloruska v ČR. Pořádá Klub společenských věd ve spolupráci s Klubem mezinárodní politiky.

 

Pondělí 21. května 2018 – Přednáška s diskusí: SMĚŘOVÁNÍ EVROPSKÉ UNIE, 17.00, budova ÚV KSČM, Politických vězňů 9, Praha 1 - Nové Město, 1. patro, velký sál č. 76.  Úvodní slovo MUDr. Jiří Maštálka, poslanec EP. Pořádá Klub společenských věd ve spolupráci s Klubem mezinárodní politiky.

Schvalujete školné?

Váš vztah ke KLDR:Petr Šimša: Zbabělci a hrdinové

Motto:

                     Nebude však trvat dlouho a budeme slyšet různé,

                     všelijak formulované a v systémy vypracované omluvy,

                     výmluvy a omývání všeho toho, čeho se Němci v této

                     válce tak neslýchaně nelidsky dopouštěli.

                                                                      Z projevu pana presidenta Dr. E. Beneše nad společným hrobem lidických mužů 10. června 1945

Sjezd Sudetendeutsche Landsmannschaftu a jeho pohrobků a příznivců a mecenášů opět připomněl, jak je důležité neustále si připomínat historickou pravdu a varující projevy E. Beneše.

Benešovy dekrety jsou výsledkem nejvyšší státnické moudrosti. A v dnešní prazvláštní době poslední ochranou státní suverenity a základní ochranou před vykonstruovanými majetkovými nároky pohrobků nacistické 5. kolony. Jediné pozitivní na tom je, že je alespoň jasné, kdo je kdo. Někdo by byl zrádce a kolaborant a někdo vlastenec. Někdo by proti nacistům bojoval a někdo by je vítal zdviženou pravicí a udával. Objímání s Posseltem a omluvy sudeťákům svědčí o pokřiveném vidění světa, dějin a historie a samozřejmě o pokřiveném charakteru lidí, kteří toho jsou schopni. Stydím se za Havla, Nečase a spol. a omlouvám se tímto všem, kteří položili život v boji s nacisty. Jejich oběť nesmí být zbytečná...

A všem, kdo netuší, jakou budoucnost zfanatizovaní sudetští němci chystali českému národu, doporučuji prostudovat materiál "Sudetoněmecká strana: Grundplanung O.A. z léta 1938".

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek | výměna odkazů