Akce

 Pondělí 23. dubna 2018 – Přednáška s diskusí: AKTUÁLNÍ SITUACE V BĚLORUSKU, 17.00, budova ÚV KSČM, Politických vězňů 9, Praha 1 - Nové Město, 1. patro, velký sál č. 76.  Úvodní slovo velvyslanec Běloruska v ČR. Pořádá Klub společenských věd ve spolupráci s Klubem mezinárodní politiky.

 

Pondělí 21. května 2018 – Přednáška s diskusí: SMĚŘOVÁNÍ EVROPSKÉ UNIE, 17.00, budova ÚV KSČM, Politických vězňů 9, Praha 1 - Nové Město, 1. patro, velký sál č. 76.  Úvodní slovo MUDr. Jiří Maštálka, poslanec EP. Pořádá Klub společenských věd ve spolupráci s Klubem mezinárodní politiky.

Schvalujete školné?

Váš vztah ke KLDR:Volby do Senátu v říjnu 2016

V letošním roce proběhnou v Praze pouze volby do Senátu, a to ve 3 volebních obvodech.
Volební obvod 19 - Praha 11 zahrnuje území městských částí Praha 11, Praha 15, Praha 22, Praha-Benice, Praha-Dolní Měcholupy, Praha-Kolovraty, Praha-Královice, Praha-Křeslice, Praha-Nedvězí. V tomto obvodě se o hlasy bude ucházet Ing. Jana Čunátová, předsedkyně Kontrolního výboru MČ Praha 10.

Více na http://praha.kscm.cz/article.asp?thema=7326&category=,

http://volby.kscm.cz/kandidati-do-senatu/ing-jana-cunatova

Volební obvod 22 - Praha 10 zahrnuje území městské části Praha 10, s výjimkou části k. ú. Vinohrady, ležící na území městské části Praha 10. Dále zahrnuje území městských částí Praha-Štěrboholy, Praha Dubeč. V obvodu Prahy 10 se kandidátkou stala Mgr. Ludmila Nedělkova, lektorka českého a bulharského jazyka.

Více na http://praha.kscm.cz/article.asp?thema=7325&category=,

http://volby.kscm.cz/kandidati-do-senatu/mgr-ludmila-nedelkova

Volební obvod 25 - Praha 6 zahrnuje území městské části Praha 6, s výjimkou k. ú. Střešovice, části k. ú. Bubeneč, části k. ú. Hradčany a části k. ú. Sedlec, ležícími na území městské části Praha 6. Dále zahrnuje území městských částí Praha 17, Praha-Přední Kopanina, Praha-Nebušice, Praha-Lysolaje, Praha-Zličín. Za Prahu 6 se o hlasy voličů bude ucházet Ing. Pavel Franěk, zastupitel MČ Praha 17, který je odborníkem v oblasti cestovního ruchu.

Více na http://praha.kscm.cz/article.asp?thema=7324&category=,

http://volby.kscm.cz/kandidati-do-senatu/ing-pavel-franek

* * *

Volby do Senátu Parlamentu České republiky 2016 se uskuteční 7. a 8. října, druhé kolo proběhne o týden později, tedy 14. a 15. října 2016.

Více o programu a kandidátech KSČM v říjnových volbách 2016 (včetně krajských voleb, které proběhnou 7. - 8. října v mimopražských krajích) naleznete na stránkách http://volby.kscm.cz/.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek | výměna odkazů