Akce

 Pondělí 23. dubna 2018 – Přednáška s diskusí: AKTUÁLNÍ SITUACE V BĚLORUSKU, 17.00, budova ÚV KSČM, Politických vězňů 9, Praha 1 - Nové Město, 1. patro, velký sál č. 76.  Úvodní slovo velvyslanec Běloruska v ČR. Pořádá Klub společenských věd ve spolupráci s Klubem mezinárodní politiky.

 

Pondělí 21. května 2018 – Přednáška s diskusí: SMĚŘOVÁNÍ EVROPSKÉ UNIE, 17.00, budova ÚV KSČM, Politických vězňů 9, Praha 1 - Nové Město, 1. patro, velký sál č. 76.  Úvodní slovo MUDr. Jiří Maštálka, poslanec EP. Pořádá Klub společenských věd ve spolupráci s Klubem mezinárodní politiky.

Schvalujete školné?

Váš vztah ke KLDR:Shromáždění na podporu obyvatel lidových republik Donbasu

Luganska_rep Shromáždění na podporu obyvatel lidových republik Donbasu (DLR a LLR) před agresí kyjevského režimu a k uctění památky obětí masakru v Oděse 2. května 2014. 

Kdy:  7. listopadu 2016 od 17:00 do cca 17:45
Kde:  před budovou ukrajinského velvyslanectví v Praze 6 - Bubenči v ulici Charlese de Gaulla 29 (nejbližší zast. Zelená, tramvaj - č. 8 a 18 nebo autobus 131)

Akci organizuje přípravný výbor Společnosti přátel Luganské lidové republiky a Doněcké lidové republiky + Levá perspektiva.
Akci podporují:  
Svaz mladých komunistů Československa
Marxistická alternativa
Krajský výbor KSČM Praha

Na akci jsou vítány: vlajky a symboly lidových republik Donbasu, symboly i obrazový materiál odkazující na odpor obyvatel Donbasu proti agresi ze strany kyjevského režimu a k připomínce obětí z Oděsy a veškerá antifašistická, levicová a komunistická tématika a symbolika.

http://www.levaperspektiva.cz

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek | výměna odkazů