Akce

 Pondělí 23. dubna 2018 – Přednáška s diskusí: AKTUÁLNÍ SITUACE V BĚLORUSKU, 17.00, budova ÚV KSČM, Politických vězňů 9, Praha 1 - Nové Město, 1. patro, velký sál č. 76.  Úvodní slovo velvyslanec Běloruska v ČR. Pořádá Klub společenských věd ve spolupráci s Klubem mezinárodní politiky.

 

Pondělí 21. května 2018 – Přednáška s diskusí: SMĚŘOVÁNÍ EVROPSKÉ UNIE, 17.00, budova ÚV KSČM, Politických vězňů 9, Praha 1 - Nové Město, 1. patro, velký sál č. 76.  Úvodní slovo MUDr. Jiří Maštálka, poslanec EP. Pořádá Klub společenských věd ve spolupráci s Klubem mezinárodní politiky.

Schvalujete školné?

Váš vztah ke KLDR:Zemřel soudruh Statis Prusalis

 Foto: halonoviny.cz

S hlubokým zármutkem v srdci jsme přijali zprávu, že v neděli 14. srpna 2016 zemřel ve věku 67 let významný komunistický umělec, zpěvák, hudební skladatel a textař, vážený soudruh STATIS PRUSALIS z Ostravy - Poruby, člen Komunistické strany Čech a Moravy.

Nezapomeneme na jeho vřelý vztah ke komunistické mládeži, díky kterému se na zámku Statise Prusalise v Ostravě - Porubě např. konalo jednání Ústřední rady Komunistického svazu mládeže v létě 2007 nebo I. sjezd Svazu mladých komunistů Československa v létě 2010.

Informace o životě a díle soudruha Statise Prusalise si můžeme přečíst např. zde:

http://www.pametnaroda.cz/story/prusalis-epanastatis-1948-1228

Zpráva o úmrtí z Parlamentních listů:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zorba-z-Poruby-dozpival-Vzpominka-na-Statise-Prusalise-zpevaka-pestreho-osudu-a-pevneho-presvedceni-448977

 Tuto pozvánku rozesílal Statis Prusalis v říjnu 2015:Prusalis_02

Čest jeho památce!

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky | mapa stránek | výměna odkazů